Слушнете го новиот сингл на Пеперминт - „Ненормално“Популарниот македонски бенд Пеперминт објави нов сингл, насловен „Ненормално“. За песната е направен и забавен, по малку надреален видео спот. Музиката, текстот и аранжманот се на Горан Пајак Трифуновски, а песната и спотот се снимени во Пеперминт продукција. Уживајте!

The HWD Facebook commenting plugin is not published