ВИДЕО: Работи како модел, наследи милионско богатство – забавни факти за ќерката на Пол Вокер

Работи како модел, наследи милионско богатство – забавни факти за ќерката на Пол ВокерМедоу Вокер е ќерката на Пол Вокер – ѕвездата од Fast and Furious која прерано го изгуби животот. Добро познат факт е дека актерот беше многу близок со својата ќерка, но хармонијата во нивниот дом беше нарушена кога Пол трагично загина во сообраќајка. Денес Медоу има 22 години и пробува да си го најде свето место во светот, а притоа го дава најдоброто од себе за да му одаде почит на татко ѝ и да го зачува сеќавањето за него. Погледнете го видеото и дознајте нешто повеќе за односот на Пол и Медоу, но и што прави младата девојка денес.