ВИДЕО: Бијонсе, Криси Тајген - Најдобрите труднички комбинации на славните дами на црвениот тепих

Бијонсе, Криси Тајген - Најдобрите труднички комбинации на славните дами на црвениот тепихНа секој важен настан од светот на шоу-бизнисот, црвениот тепих дефинитивно привлекува многу внимание, некогаш повеќе и од самиот настан. Во овие моменти ѕвездите се појавуваат во нивното најдобро издание, скоро секојпат во креација на некои од најпознатите модни дизајнери. Неретко славните дами присуствуваат на вакви настани додека се бремени, а дел од комбинациите што ги одбираат навистина се за восхит. Од Ким Кардашијан и Кајли Џенер, па сè до Бијонсе и Карди Би, погледнете кои се најдобрите труднички комбинации на славните дами на црвениот тепих.