ВИДЕО: Автомобили, накит - скапите подароци што Бен Афлек ѝ ги купи на Џеј Ло

Автомобили, накит - скапите подароци што Бен Афлек ѝ ги купи на Џеј ЛоОткако ја обновија врската по 17 години, Џеј Ло и Бен Афлек изгледаат повљубени од кога било. А, се чини актерот воопшто не штеди кога станува збор за нејзината сакана. Покрај скапиот веренички прстен од пред 17 години, Бен сигурно има потрошено милиони само за подароци за неговата сакана, но и за нејзиното семејство.