Скапи подароци, луксузни патувања – како Кортни Кардашијан и Тревис Баркер ги трошат нивните милиони?Со месеци, Кортни Кардашијан и Тревис Баркер беа главна тема на зборување откако соопштија дека се заедно. А, покрај разменувањето нежности во јавност, веднаш стана очигледно дека тие сакаат да се разгалуваат и со скапи подароци. На пример, како роденденски подарок, Кортни му купи скап автомобил на Тревис. Тапанарот, пак, ја запроси ријалити ѕвездата со дијамантски прстен кој вреди најмалку 1 милион долари…