Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк


11 актери кои, по многу години, повторно се облекоа како познатите ликови што ги глумеа

Се сеќавате ли како изгледаше Кортни Кокс во хоророт Scream? Или Вил Смит во серијата што го прослави, The Fresh Prince of Bel-Air?

11-akteri-koi-po-mnogu-godini-povtorno-se-oblekoa-kako-poznatite-likovi-shto-gi-glumea-01.jpg

Познатите актери и актерки понекогаш сакаат да се потсетат на ликовите што ги глумеа во минатото, а кои им ја одбележаа кариерата.

Па, бидејќи многумина дома ги чуваат костимите што ги носеле на снимањето, ги облекуваат и споделуваат фотографии со фановите.

Ова се 11 актери кои, по многу години, повторно се облекоа како познатите ликови што ги глумеа:

Чед Мајкл Мари како Лукас Скот во One Tree Hill

11-akteri-koi-po-mnogu-godini-povtorno-se-oblekoa-kako-poznatite-likovi-shto-gi-glumea-02.jpg

Хилари Даф како малата Венди во Casper Meets Wendy

11-akteri-koi-po-mnogu-godini-povtorno-se-oblekoa-kako-poznatite-likovi-shto-gi-glumea-19.jpg

Талија како Маримар во Marimar

11-akteri-koi-po-mnogu-godini-povtorno-se-oblekoa-kako-poznatite-likovi-shto-gi-glumea-17.jpg

Алисија Силверстоун како Шер Хоровиц во Clueless

11-akteri-koi-po-mnogu-godini-povtorno-se-oblekoa-kako-poznatite-likovi-shto-gi-glumea-11.jpg

Ана Ферис како Шели Дарлингсон во Bunny House

11-akteri-koi-po-mnogu-godini-povtorno-se-oblekoa-kako-poznatite-likovi-shto-gi-glumea-16.jpg

Продолжува на следната страница...Би можело да ве интересира:

Колку се променија ѕвездите од „Вовед во анатомија“ речиси 20 години по премиерата? Д-р Дерек Шепард е остарен и оседен, но уште го има заводничкиот шарм во себе, а...
Леонардо ди Каприо почнал да глуми на 5 години - Кои се првите улоги на холивудските ѕвезди? Леонардо ди Каприо имал само 5 години кога првпат се појавил на телевизија, Ната...
Адам Сендлер е на врвот – Кои се најплатените актери за 2023-та? Веројатно на листата очекувате имиња како Марго Роби и Леонардо ди Каприо, но ви...
10 филмови што ќе ве внесат во есенско расположение Ако сакате крими приказна, изгледајте го Clue, a доколку сакате филм со доза маг...
Гол презентер на сцената, паѓање на црвениот тепих: Забавни (и непријатни) моменти од Оскари 2024 Џон Сина се појави гол на сцената како презентер, Кирстен Данст се сопна на црве...
10 филмови кои ќе „ви прават друштво“ кога се чувствувате осамено The Martian, Her, Cast Away – постојат бројни филови каде што главните ликови се...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg