Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Кувар/ка 20-03-2023
Правник 20-03-2023


9 слатки филмови со животни како главни ликови (со кои побрзо ќе ви помине зимата)

Поминаа новогодишните празници, а со тоа и еуфоријата околу празничните филмови. Сега, следува студената зима и нејзиното преживување до пролетта.

slatki-filmovi-so-zhivotni-kako-glavni-likovi-so-koi-pobrzo-kje-vi-pomine-zimata-01.jpg

Во периодот кога денот е краток и кога рано се стемнува, многумина попрво би ги поминале попладневните часови дома, гледајќи интересна серија или филм, наместо да излегуваат на ладното време.

А, што сакаме најмногу? Животни, слатки животни кои измамуваат насмевка на нашите лица.

Такви филмови има многу, а ние ви предложуваме 9 од нив:

Homeward Bound: The Incredible Journey

Marley & Me

Hachi: A Dog's Tale

;

Keanu

;

Babe

;

Уште 4 на следната страна...Би можело да ве интересира:

7 филмови кои нè потсетуваат на детството и ни носат мирис на носталгија Не знам за вас, но кога бев дете обожавав да гледам филмови. Тогаш интернетот бе...
Некогаш и сега – како изгледаат популарните актери поради кои ги засакавме акционите филмови? Скоро сите холивудски актери имаат совршено мускулесто тело и се одлични во свој...
10 филмови со одлични (и необични) љубовни приказни што ќе ве загреат за Валентајн Во The Curious Case of Benjamin Button ќе ја видите најнесекојдневната љубовна п...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg