13 Netflix серии за гледање во пар, дури и кога имате различен вкус од партнерот

Сите го знаеме сценариото кога барањето на серија трае подолго од епизодата.

13-netflix-serii-za-gledanje-vo-par-duri-i-koga-imate-razlicen-vkus-od-partnerot01.jpg

Ако сте пар кој има различен вкус, сигурно ви е тешко да се „погодите“ кога сте пред телевизор.

Овие 13 Netflix серии се за сечиј вкус и треба да ги предложите во моментите кога сте на раб на кавга на темата „што да гледаме?“

1. Bridgerton

2. The Queen’s Gambit

3. The Last Dance

4. Stranger Things

5. Mindhunter

6. The Crown

Уште 7 предлози на следната страна... Би можело да ве интересира:

5 турски серии на Нетфликс кои се поразлични од оние кои ги гледаме на малите екрани Многумина секојдневно слободното време го поминуваат пред малите екрани и уживаа...
Таен остров, ексклузивна забава за избрани млади луѓе и мистериозен пијалак: Што се крие зад новата ... „Дали сте среќни?“ - Со ова прашање Зоа и уште неколку атрактивни млади луѓе,&nb...
„Династија“ и уште 5 најдобри серии од осумдесеттите години со кои сите беа опседнати Се чини дека луѓето се заситуваат од новите серии, кои навидум, потсетуваат една...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg