5 одлични серии на Нетфликс кои ќе ви го украдат секој слободен миг

Нетфликс е секогаш одлична идеја, особено кога имате малку повеќе слободно време или пак потреба за одмор и релаксација.

5-odlicni-serii-na-Netflix-sto-ke-vi-go-ukradat-sekoj-sloboden-mig-01.jpg

Премногу серии, сезони и епизоди нè очекуваат на омилената филмска платформа.

Идеи што добро може да погледнете овој викенд, со тоа што имајте предвид дека сериите се толку заразни што ќе ви го украдат секој слободен миг:

Clickbait

Ник Бруер е фамилијарен човек кој е киднапиран, а злосторникот има сурова агенда која се одвива он-лајн пред публика.

Оние коишто му е најблиски на Ник се во трка со времето да откријат кој стои зад сето тоа и зошто?

Into the Night

Кога сонцето почнува да убива сè пред него, авион полн со патници мора да патува ноќе во обид да избега од неговата разорна моќ и да најде некое безбедно место.

Young Royals

Принцот Вилхелм полека се адаптира на животот во своето престижно ново училиште, но патот на неговото срце се покажува како потежок отколку што тој очекува.

Bodyguard

Откако помогнал да се спречи терористички напад, воен ветеран е назначен во обезбедувањето на политичар кој бил главниот поборник за конфликтот во кој ветеранот се борел.

Outer Banks

Тинејџер ги пријавува своите тројца најдобри пријатели во лов на легендарно богатство поврзано со исчезнувањето на неговиот татко.

(O)Милена | Црнобело

Би можело да ве интересира:

10 нови филмови на Нетфликс кои ги освоија симпатиите на публиката Нашата омилена филмска платформа Нетфликс нè изненади со одлични филмски оствару...
10 нови серии на кои вреди да им дадете шанса Зарем има подобро чувство од почнувањето на нова серија за која сè уште никој не...
„Елвис“ и уште 5 ремек-дела на генијалниот Баз Лурман кои не смеете да ги пропуштите Баз Лурман (59) е австралиски режисер, сценарист и продуцент, познат по специфич...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg