Обама овојпат е во голема невоља!

Обама бил забележан како вози и пие алкохол заедно со уште неколку свои колеги, кои се исто така влијателни личности во американската политика...

 

 

Еве како изгледало тоа...

obama_party

Би можело да ве интересира:

Хит фото: Ретро табла со прекинувачи за тоалет - ја имавме во речиси сите домови во Македонија Ќе се насмеете слатко на овој спомен од нашите домови некогаш... Така беше во го...
Смешна фото-компилација: Неуспешни обиди за правење и декорирање торти Професионалците можат да направат вистински ремек-дела со торти, но тие ги усовр...
Хит објава во која мрзеливите ќе се пронајдат - кој е одговорот? На социјалните мрежи кружи шеговита објава на тема спортување, а на чиј одговор ...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg