Романтични филмови кои ќе го комплетираат Денот на вљубените
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк


Романтични филмови кои ќе го комплетираат Денот на вљубените

Февруари е месецот на еден од најубавите празници, денот кога се слават љубовта и виното.

predlog-ljubovni-filmovi-koi-ke-vi-go-kompletiraat-denot-na-vljubenite-01.jpg

Еуфоријата со која внимателно се планираат подароците и изненадувањата е неминовна, а ние ви предложуваме неколку љубовни филмови, кои ќе го надополнат вашето празнично расположение.

1. „Remember Sunday“

Љубовна драма во која е прикажана упорноста и мотивацијата кога е во прашање вистинската љубов.

2. „Me Before You“

Еден од најдобро рангираните филмови за 2016-та година, кој ќе ве инспирира секој ден да го живеете во полна пареа.

3. „Love Rosie“

Романтична драма која ќе ве потсети на детството, љубовта и важноста на секој еден момент кој може да биде пресвртен во вашиот живот.

4. „The Proposal“

Поради одличните критики, ви ја предложуваме оваа љубовна комедија, која го отсликува модерното општество и чудните патишта на љубовта.

Уште 5 филмови на следната страна...Би можело да ве интересира:

Одлични цртани во кои ќе уживате со вашите деца за време на летниот од... Летниот распуст пристигна, а многумина од вас веќе се подготвуваат и за годишнио...
Филмови чиј крај сигурно нема да ве разочара Постојат многу добри филмови, но некои од нив имаат краеви кои целосно нè разоча...
Романтични филмови со реален крај кој отскокнува од холивудските шабло... Не секој е обожавател на убаво зашеќерени приказни и краевите коишто завршуваат ...