Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк


10 напнати филмови со целосно неочекуван крај кој ќе ве изненади

Доколку сте расположени за филмови исполнети со доза на напнатост чиј крај ќе се помачите да го погодите, ви нудиме 10 одлични предлози.

10-napnati-filmovi-so-celosno-neocekuvan-kraj-01.jpg

Подгответе си ги омилените грицки и пијалаци, ноќта навистина ќе биде долга:

The Lie

Тинејџерка и нејзиниот татко се на пат кон балетскиот камп. По патот ја сретнуваат најдобрата другарка на Кејла и ѝ нудат превоз до кампот. Наскоро, она што се чини како добра идеја и намера се претвора во кошмар.

Black Box

Откако ќе ја загуби сопругата и меморијата во автомобилска несреќа, самохран татко се подложува на неверојатно болен експеримент кој ќе го натера да се запраша – кој е тој, навистина?

Knives Out

Марта работи како негувателка на исклучително богат и моќен човек. Но, амбициите на семејството се насочени кон неговото богатство. Неочекуваното злосторство ги тера да се преиспитуваат меѓусебно и да се запрашаат – кој имал најголем мотив за убиството?

Mirage (Durante la tormenta)

Две страшни бури на растојание од 25 години. Една убиена жена. Ќерка која неочекувано исчезнува. И само 72 часа да се открие вистината и да се открие логиката на нештата кои навидум изгледаат неповрзано.

In the Shadow of the Moon

Полицаец во Филаделфија има подеднакво силна опсесија како и серискиот убиец по кого трага со години – да го пронајде и да ја открие логиката зад необјаснивите случаи.

Продолжува на следната страна...Би можело да ве интересира:

10 неодоливи филмови со кученца кои ќе ви го стопат срцето За малите крзнени суштества велиме дека се најдобриот пријател на човекот. Тие с...
10 филмови со силни жени во главните улоги кои ќе ве мотивираат да постигнете повеќе Секогаш сме во потрага по инспирација, нели? Доколку чувствувате како ви недости...
10 топли филмови кои ќе ви ја вратат вербата и насмевката во овој предолг, сив јануари Сè уште го „ситниме“ јануари, а ова не е ниту последниов викенд од најдолгиот ме...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg