Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк


5 кратки анимирани филмови со повеќе емоции од холивудска драма

Понекогаш, најемотивните филмови со најдлабоко значење – се анимирани.

5-kratki-animirani-filmovi-so-povekje-emocii-od-holivudska-drama-001.jpg

Во оваа листа на анимирани филмови не зборуваме за детски цртани, туку за сериозни емотивни моменти собрани во само неколку минути.

Вреди да ги изгледате сите:

If Anything Happens I Love You

Изгледај го тука.

5-kratki-animirani-filmovi-so-povekje-emocii-od-holivudska-drama-05.jpg

Omelette

Изгледај го тука.

5-kratki-animirani-filmovi-so-povekje-emocii-od-holivudska-drama-04.jpg

Here We Are: Notes for Living on Planet Earth

Изгледај го тука.

5-kratki-animirani-filmovi-so-povekje-emocii-od-holivudska-drama-03.jpg

Float

Изгледај го тука.

5-kratki-animirani-filmovi-so-povekje-emocii-od-holivudska-drama-02.png

Little Girl and a Big Wolf

Изгледај го тука.

5-kratki-animirani-filmovi-so-povekje-emocii-od-holivudska-drama-01.jpg

М. Д. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

10 неодоливи филмови со кученца кои ќе ви го стопат срцето За малите крзнени суштества велиме дека се најдобриот пријател на човекот. Тие с...
10 филмови со силни жени во главните улоги кои ќе ве мотивираат да постигнете повеќе Секогаш сме во потрага по инспирација, нели? Доколку чувствувате како ви недости...
Фото-споредба: Актерите од божиќниот филм Love Actually - некогаш и денес Светкави улички, накитени елки, декорирани домови и љубов која зрачи насекаде на...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg