Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк


10 летни акции кои ги очекувавме со нетрпение

Акцијата како еден од најпопуларните филмски жанрови не изостана ниту ова лето од филмскиот репертоар. 

10-letni-akcii-koi-gi-ocekuvavme-so-netrpenie-01.jpg

Впрочем, со огромно нетрпение ги очекувавме следните филмски наслови кои веруваме дека нема да ве разочараат:

Jolt

Линди има невообичаено високо ниво на кортизол и на секоја стресна ситуација реагира екстремно бурно и насилно. Кога нејзиниот пријател ќе биде убиен, таа решава да ги преземе работите во свои раце.

Army of the Dead

Лас Вегас е запечатен поради зомби напад. Група на платени криминалци се впушта во најопасниот грабеж, пробивајќи ја опасната тампон-зона.

F9

Дом и Лети живеат изолиран живот заедно со нивното синче. Но, опасноста демне отсекаде. Овојпат таа ќе го натера Дом да се соочи со демоните на своето минато.

Black Widow

Приказната за потеклото на Наташа Романов, една од суперхероите на Одмаздниците на Марвел, и нејзините подеми и падови.

Midnight in the Switchgrass

ФБИ агентите Хелтер и Ломбарди се блиску до разоткривање на синџир со трговија на луѓе. Нивната истрага ќе се испреплети со брутален сериски убиец.

Продолжува на следната страна...Би можело да ве интересира:

10 неодоливи филмови со кученца кои ќе ви го стопат срцето За малите крзнени суштества велиме дека се најдобриот пријател на човекот. Тие с...
10 филмови со силни жени во главните улоги кои ќе ве мотивираат да постигнете повеќе Секогаш сме во потрага по инспирација, нели? Доколку чувствувате како ви недости...
10 топли филмови кои ќе ви ја вратат вербата и насмевката во овој предолг, сив јануари Сè уште го „ситниме“ јануари, а ова не е ниту последниов викенд од најдолгиот ме...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg