Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк


10 одлични серии кои ќе добијат нови епизоди и сме пресреќни поради тоа

Толку многу серии и толку малку време. Навистина е тешко да се одберат само неколку на кои ќе им го посветите времето и вниманието.

10-odlicni-serii-so-novi-epizodi-01.jpg

Сепак, за следните 10 сме пресреќни што не беа откажани и што ќе добијат нови сезони со епизоди кои и понатаму ќе ни го крадат сонот:

Sweet Tooth – втора сезона

Во пост-апокалиптичен свет, мало детенце што е половина момче, а половина елен, е во потрага по својот нов почеток заедно со својот заштитник.

The Blacklist – деветта сезона

Тој е баран криминалец кој се предава на ФБИ со цел да им помогне да фатат многу други криминалци. Неговиот единствен услов е да работи со младата Елизабет Кин.

https://www.youtube.com/watch?v=XihA6GWIBdM

Black Mirror – петта сезона

Апстрактна, дистописка иднина. Индивидуалци го искусуваат ефектот на модерната, современа технологија и начинот на кој таа влијае на нивното однесување и животот.

Bull – шеста сезона

Доктор Џејсон Бул е психолог кој воедно е експерт за судски поротници. Со помош на неговата експертиза тој може да ја одбере поротата со чија помош ќе го добие или изгуби случајот.

The Crown – петта и (последна) шеста сезона

Животот на кралицата Елизабета Втора портретиран од ’40-тите години на минатиот век до современите времиња која седнува на престолот на само 25-годишна возраст по смртта на нејзиниот татко, Кралот Џорџ Шести.

Продолжува на следната страна...Би можело да ве интересира:

10 неодоливи филмови со кученца кои ќе ви го стопат срцето За малите крзнени суштества велиме дека се најдобриот пријател на човекот. Тие с...
10 топли филмови кои ќе ви ја вратат вербата и насмевката во овој предолг, сив јануари Сè уште го „ситниме“ јануари, а ова не е ниту последниов викенд од најдолгиот ме...
10 филмови со силни жени во главните улоги кои ќе ве мотивираат да постигнете повеќе Секогаш сме во потрага по инспирација, нели? Доколку чувствувате како ви недости...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg