10 одлични филмови со жени-психопати во главните улоги

Basic Instinct

Уште еден класик на списокот за гледање. Ник е детектив кој го истражува убиството на Џони Боз.

Главната осомничена е неговата девојка Кетрин која е премногу убава, премногу интелигентна и премногу опасна. Но, Ник наскоро паѓа во нејзината опасна мрежа.

Swimfan

Бен е популарен ученик кој има секс за една вечер со Медисон Бел. Но, Меди нема намера туку-така да се откаже од него.

Почнува полека да го прогонува и да му го загорчува животот.

Run

Клои не смее да ја чита поштата и е во изолација. Таа наскоро започнува да се сомнева во нејзината мајка и нејзините мрачни тајни, па одлучува да спроведе истрага.

The Blackcoat’s Daughter

Две девојки мора да се борат со мистериозна зла сила кога ќе останат сами во нивниот интернат за време на зимскиот распуст.

Ma

Сју Ен e средовечна жена која им дозволува на група тинејџери да се забавуваат во нејзиниот подрум, но под неколку услови.

Иако пријателите се воодушевени од идејата, наскоро го откриваат нејзиното вистинско лице.

(О)Милена | ЦробелоБи можело да ве интересира:

10 неодоливи филмови со кученца кои ќе ви го стопат срцето За малите крзнени суштества велиме дека се најдобриот пријател на човекот. Тие с...
10 топли филмови кои ќе ви ја вратат вербата и насмевката во овој предолг, сив јануари Сè уште го „ситниме“ јануари, а ова не е ниту последниов викенд од најдолгиот ме...
Филмови и серии на кои ќе ги потрошите сите солзи и ќе ви го омекнат срцето Понекогаш, сè што ни е потребно е добро да се исплачеме и да ја истуркаме сега т...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg