10 помалку познати серии на кои ќе се „навлечете“ после првата епизода


10 помалку познати серии на кои ќе се „навлечете“ после првата епизода

Никогаш доста од добри серии, зарем не? Сепак, дел од нив воопшто не се експонирани и не го заслужуваат потребното внимание, па многу лесно може да ви се провлечат под „радарот“.

10-pomalku-poznati-serii-na-koi-ke-se-navlecete-posle-prvata-epizoda-01.jpg

Овојпат составивме список на 10 помалку познати серии на кои ќе се „навлечете“ после првата епизода. Љубов, секс, драма, смеа, но и возбуда, адреналин, напнатост и акција:

The Sex Lives of College Girls

Четири цимерки, сите различни по карактер, се обидуваат да се пронајдат себеси и својата ново здобиена слобода на престижниот кампус на колеџот Есекс.

Love Life

Дарби Картер е во потрага по љубов во нејзините 20-ти и 30-ти години, честопати барајќи ја на сосема погрешни места, додека луѓето што ги запознава оставаат траен впечаток врз нејзиниот живот.

A Million Little Things

Животите на група безгрижни пријатели од Бостон се менуваат кога еден од нив ненадејно ќе умре. Тие наскоро ја сфаќаат важноста на пријателствата.

Hellbound

Неземни суштества испорачуваат осуди, испраќајќи поединци во пеколот и создавајќи религиозна група основана на идејата за божествена правда.

After Life

Совршениот живот на Тони се менува целосно откако ќе умре неговата сопруга Лиза. По трагичниот настан, Тони, наместо самоубиство, одлучува дека повеќе би сакал да живее доволно долго за да го казни светот со тоа што ќе кажува и ќе прави сè што ќе му падне на памет.

Продолжува на следната страна...Би можело да ве интересира:

5 серии за успешни и моќни жени кои треба да ги гледате Кога надвор е пеколно топло, затворете се дома и изгледајте некоја интересна сер...
Најдобрите филмски премиери во септември - што ќе гледаме оваа есен? Оваа филмска есен е исполнета со многу нови премиери од речиси сите жанрови.&nbs...
10 филмови кои ќе ви го одвратат вниманието од ужасната 2020 година Некои филмови имаат моќ да го поправат и најлошиот ден, недела или година којашт...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg