Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Возач 29-09-2023


18 години подоцна: Колку се променија актерите од ТВ серијата House?

Првата епизода од легендарната серија беше емитувана во ноември 2004-та, а со оглед на тоа што постојано се навраќаме на старите епизоди, малку забораваме дека се поминати 18 години оттогаш.

18-godini-podocna-kolku-se-promenija-akterite-od-tv-serijata-house-01.jpg

ТВ серијата за брилијантниот дијагностичар д-р Хаус, кој со своето знаење и комплексен карактер, генијално водеше тим од талентирани доктори, веднаш ја привлече јавноста.

Актерите кои ги толкуваа главните улоги се прославија со оваа серија, но денес, некои од нив се непрепознатливи.

Речиси две децении подоцна, актерите од серијата се драстично променети, а во продолжение погледнете неколку споредби:

Хју Лори

18-godini-podocna-kolku-se-promenija-akterite-od-tv-serijata-house-02.jpg

Џеси Спенсер

18-godini-podocna-kolku-se-promenija-akterite-od-tv-serijata-house-04.jpg

Села Ворд

18-godini-podocna-kolku-se-promenija-akterite-od-tv-serijata-house-05.jpg

Лиса Еделстајн

18-godini-podocna-kolku-se-promenija-akterite-od-tv-serijata-house-06.jpg

Омар Епс

18-godini-podocna-kolku-se-promenija-akterite-od-tv-serijata-house-07.jpg

Продолжува на следната страна... Би можело да ве интересира:

Ја изгледав серијата „Пад“ со Милан Мариќ – Зошто сум фасцинирана? Јасно е зошто Милан Мариќ за многумина е „најдоброто од Србија“. Откако маестрал...
9 постари, но непредвидливи филмови за спас во досадните денови Ако повеќе време поминувате барајќи филм, отколку што реално трае тој самиот, то...
„Династија“ и уште 5 најдобри серии од осумдесеттите години со кои сите беа опседнати Се чини дека луѓето се заситуваат од новите серии, кои навидум, потсетуваат една...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg