Red Hot Chili Peppers - Look Around


Red Hot Chili Peppers - Look Around

red-hot-chili-peppers-look-around-povekjeРед Хот Чили Пеперс снимија спот за песната Look Around, а режијата на спотот е на Роберт Хејлс. „Сите членови на бендот бие вклучени и заеднички работеа...


...на овој спот. Секоја од четирите соби во која секој од нив е сместен до некаде ја претставува нивната личност – скоро сите предмети и уметнички парчиња се од нивните лични колекции
“ – вели режисерот на спотот.

Би можело да ве интересира:

За следната журка: Направете си сами плејлиста со хитови од 2000-те Сакате комбинација од носталгија и добра забава? http://themagicipod.com е сајт ...
Последниот кавер на Мајли Сајрус за „Silent Night“ е магичен Многу често се случува пејачите да направат кавер на некоја песна, но тоа да го ...
За восхит: Аријана Гранде е една од ретките која совршено ја имитира Витни Хјустон (видео) Не е тајна дека Ариана Гранде има талент да ги имитира другите ѕвезди со неверој...