Конечно спот- Born this way!


Конечно спот- Born this way!

konecno-born-this-way-povekjeКонечно објавен на YouTube најновиот спот на Лејди Гага за песната Born This Way. Нејзините фанови со душа чекаа да видат што смислила овој пат...

 

...екстравагантната ѕвезда. Да не должиме многу – уживајте!

Би можело да ве интересира:

9 летни хитови кои ќе ги слушаме на плажа, покрај море Минатото лето речиси сите ние уживавме во еден хит на летото „Cheerleader“ од OM...
Топ 5 хитови од лето 2007 vs. Од лето 2017: Кои се подобри? Пред 10 години, работите не беа така сложени како што се денес. Тогаш не се мисл...
Маид Хечимовиќ го објави неговиот најнов спот снимен во Скопје со неколку македонски убавици Момчето кое по учеството на регионалното шоу „Х-фактор“ ги освои симпатиите...

Спонзорирани линкови:

Најчитани неделава