Време е за шопинг: Секси долна облека до 1000 денари

Февруари е месец на попусти и одлична можност да се подновите. Што велите за освежување на вашата долна облека? 

vreme-e-za-shoping-seksi-dolna-obleka-do-1000-denari-01.jpg

Ова е нашиoт предлог за 10 секси комбинации кои нема да го „оптоварат“ вашиот џеб и ќе ве чинат до 1000 денари.

Напомена: На цените кои водат до линковите е пресметан дополнителен попуст од 15% кој ќе трае до 16.02.2020 година. Плаќањето е при доставата.

1. Сензуален градник и слип гаќички со деликатна чипка. 

vreme-e-za-shoping-seksi-dolna-obleka-do-1000-denari06.jpg

Цената на градникот е 340 денари и можете да го купите тука. Цената на гаќичките е 220 денари и можете да ги купите тука.

2. Градник без полнење, со фишбајн и дискретна лента од чипка на рабовите. Направен е од сјаен материјал со егзотичен дезен. Комбинирајте го со слип гаќички од префинета чипка. 

vreme-e-za-shoping-seksi-dolna-obleka-do-1000-denari03.jpg

Цената на градникот е 552 денари и можете да го купите тука. Цената на гаќичките е 255 денари и можете да ги купите тука. 

3. Проѕирно боди од деликатна чипка, зацврстено со тенка лента околу струкот. Памучната постава  дава удобно чувство во текот на носењето.

vreme-e-za-shoping-seksi-dolna-obleka-do-1000-denari04.jpg

Цената на бодито е 765 денари и можете да го купите тука. 

4. Чипкаст градник со појас под градите од материјал со благ сјај во комбинација со женски секси бразилски гаќички.

vreme-e-za-shoping-seksi-dolna-obleka-do-1000-denari05.jpg

Цената на градникот е 425 денари и можете да го купите тука. Цената на гаќичките е 255 денари и можете да ги купите тука. 

5. Заводливо чипкано боди изработено од мек, удобен материјал со воодушевувачка чипка и тул.

vreme-e-za-shoping-seksi-dolna-obleka-do-1000-denari01.jpg

Цената на бодито е 680 денари и можете да го купите тука. 

6. Заводлив push-up градник, за вистински push-up ефект и раскошно деколте. Комбинирајте го со бразилски гаќички. 

vreme-e-za-shoping-seksi-dolna-obleka-do-1000-denari10.jpg

Цената на градникот е 595 денари и може да го купите тука. Цената на гаќичките е 382 денари и можете да ги купите тука. 

7. Секси градници кои можете да ги носите под сако. 

vreme-e-za-shoping-seksi-dolna-obleka-do-1000-denari02.jpg

Цената на првиот, отворениот градник е 425 денари и можете да го купите тука. Цената на вториот пуш-ап градник со висок околувратник од чипка е 544 денари и можете да го купите тука. 

 8. Слип гаќички во комбинација со секси чипкан халтер. 

vreme-e-za-shoping-seksi-dolna-obleka-do-1000-denari08.jpg

Цената на гаќичките е 297 денари и можете да ги купите тука. Цената на халтерот е 510 денари и можете да го купите тука. 

9. Слип гаќички со интересни засеци. 

vreme-e-za-shoping-seksi-dolna-obleka-do-1000-denari09.jpg

Цената на првиот тегет модел е 221 денари и може да ги купите тука. Цената за вториот бордо модел е 289 денари и може да ги купите тука. 

10. Градник со деликатна чипка кој може да го комбинирате со подврска за специјални моменти. 

vreme-e-za-shoping-seksi-dolna-obleka-do-1000-denari07.jpg

Цената на градникот е 595 денари и можете да го купите тука. Цената на подврската е 255 денари и можете да ја купите тука. 

Напомена: На цените кои водат до линковите е пресметан дополнителен попуст од 15% кој ќе трае до 16.02.2020 година. Плаќањето е при доставата.

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg