За шик и уникатен аутфит - CALVIN KLEIN накит и часовници од претпролетната колекција

Со смели и предизвикувачки дизајни - CALVIN KLEIN ни ја претставува најновата PRESPRING колекција на часовници и накит. Длабоко вкоренети во препознатливиот дух и ДНК на брендот; едноставните линии се надополнети со силен стилски израз.

za-sik-i-unikaten-autfit-calvin-klein-nakiti-i-casovnici-pretproletna-kolekcija-2020-01.jpg

Бидете свои, издвојте се од толпата! Додадете шик допир на вашиот аутфит со овие безвременски day-to-night модели на CALVIN KLEIN.

Достапни се во продажните места на Божиновски часовници и накит.

1. Slinky белегзија, прстен и обетки

za-sik-i-unikaten-autfit-calvin-klein-nakiti-i-casovnici-pretproletna-kolekcija-2020-02.jpg

 Цената на белегзијата е 7.600 денари, на обетките 5.100 денари, прстенот 4.600 денари.

2. Sparkling обетки, ланче и белегзија.

za-sik-i-unikaten-autfit-calvin-klein-nakiti-i-casovnici-pretproletna-kolekcija-2020-03.jpg

Цената на обетките е 4.500 денари, на ланчето 5.700 денари, на белегзијата 5.100 денари.

3. Два типа на обетки Dimensional и прстен

za-sik-i-unikaten-autfit-calvin-klein-nakiti-i-casovnici-pretproletna-kolekcija-2020-04.jpg

Цената на двата типа обетки е 5.100 денари, а на прстенот 4.500 денари.

 4. Side белегзија, ланче и обетки

za-sik-i-unikaten-autfit-calvin-klein-nakiti-i-casovnici-pretproletna-kolekcija-2020-05.jpg

Цената на ланчето е 4.500 денари, на белегзијата 3.200 денари, на обетките 3.200 денари.

5. Женски часовник АSSERTIVE

za-sik-i-unikaten-autfit-calvin-klein-nakiti-i-casovnici-pretproletna-kolekcija-2020-06.jpg

Цената на часовникот е 18.500 денари.

6. Машки часовник COMPLETION

za-sik-i-unikaten-autfit-calvin-klein-nakiti-i-casovnici-pretproletna-kolekcija-2020-07.jpg

Цената на часовникот е 23.500 денари. 

7. GLAM часовници во три варијанти.

za-sik-i-unikaten-autfit-calvin-klein-nakiti-i-casovnici-pretproletna-kolekcija-2020-07.jpg

Цената на сребрената варијанта е 21.000 денари, а на златниот и розово златниот 24.100 денари. 

8. Minimal часовници на сребрена и црна основа

za-sik-i-unikaten-autfit-calvin-klein-nakiti-i-casovnici-pretproletna-kolekcija-2020-08.jpg

Цената на часовникот на сребрена основа е 14.000 денари, на црна основа - 17.800 денари.

8. DIGIROCK часовници во бела, розова и црна боја.

za-sik-i-unikaten-autfit-calvin-klein-nakiti-i-casovnici-pretproletna-kolekcija-2020-09.jpg

Цената за овој модел е 10.500 денари.

9. Часовник COMPLETION 

za-sik-i-unikaten-autfit-calvin-klein-nakiti-i-casovnici-pretproletna-kolekcija-2020-09.jpg

Цената за овој модел е 18.500 денари.

Сите CALVIN KLEIN парчиња можете да ги купите во продажните места на Божиновски часовници и накит.

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg