Најпопуларниот SWATCH за 2020-та - BIG BOLD, совршен за енергични и динамични личности

Најновата колекција на SWATCH BIG BOLD со сигурност го освојува светот и веќе е најпопуларен SWATCH за 2020-та година. 

najpopularniot-swatch-za-2020-ta-big-bold-sovrsen-za-energicni-i-dinamicni-licnosti-01.jpg

Впечатливи бои, совршен дизајн. Светли, а сепак мистериозни. Една нова димензија во која ништо не е како што изгледа на прв поглед. Неодоливо откритие и неочекувани специјални ефекти.

Совршен избор за сите енергични и динамични, луѓе кои го гледаат светот во боја.

За сите оние кои сакаат спортски живот, луѓе кои имаат цврст став и за оние кои сакаат да испробаат нешто ново и сензуално. BIG BOLD колекцијата е унисекс. 

Сите модели може да ги најдете во Божиновски часовници и накит

1. BIG BOLD JELLY- Бела транспарентна основа со комбиција од неонски бои: црвена, жолта, зелена, сина или црно - бела комбинација. 

najpopularniot-swatch-za-2020-ta-big-bold-sovrsen-za-energicni-i-dinamicni-licnosti-02.jpg

najpopularniot-swatch-za-2020-ta-big-bold-sovrsen-za-energicni-i-dinamicni-licnosti-03.jpg

najpopularniot-swatch-za-2020-ta-big-bold-sovrsen-za-energicni-i-dinamicni-licnosti-04.jpg

najpopularniot-swatch-za-2020-ta-big-bold-sovrsen-za-energicni-i-dinamicni-licnosti-06.jpg

najpopularniot-swatch-za-2020-ta-big-bold-sovrsen-za-energicni-i-dinamicni-licnosti11.jpg

Цената на овој модел е 6.400 денари и може да нарачате тука.

2. BIG BOLD SPECTRUM - во црно - неонска комбинација.

najpopularniot-swatch-za-2020-ta-big-bold-sovrsen-za-energicni-i-dinamicni-licnosti-08.jpg

najpopularniot-swatch-za-2020-ta-big-bold-sovrsen-za-energicni-i-dinamicni-licnosti-09.jpg

Цената за овој модел е 6.700 денари и може да нарачате тука

Низ фотки, ќе се обидеме да ви доловиме колку само впечатливо изгледа BIG BOLD на вашата рака:

najpopularniot-swatch-za-2020-ta-big-bold-sovrsen-za-energicni-i-dinamicni-licnosti-022_5.jpg

najpopularniot-swatch-za-2020-ta-big-bold-sovrsen-za-energicni-i-dinamicni-licnosti-022_4.jpg

najpopularniot-swatch-za-2020-ta-big-bold-sovrsen-za-energicni-i-dinamicni-licnosti-022_2.jpg

najpopularniot-swatch-za-2020-ta-big-bold-sovrsen-za-energicni-i-dinamicni-licnosti-022_3.jpg

najpopularniot-swatch-za-2020-ta-big-bold-sovrsen-za-energicni-i-dinamicni-licnosti-022_1.jpg

За сите новости, следете ги Божиновски часовници и накит на нивниот Инстаграм профил

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg