8 најдобри новогодишни и божиќни подароци

(Комерцијален текст) Празничниот шопинг изгледа многу поразлично оваа година. Повеќето луѓе ги нарачуваат своите подароци преку Интернет, а загриженоста за доцнењето на пратките веќе е на повидок, па затоа, ако видите нешто што ви се допаѓа, не треба да чекате за да го нарачате.

8-najdobri-novogodisni-i-bozikni-podaroci-001.jpg

Времето поминува брзо, но сеуште можете да нарачате податоци, за вашите најблиски.

Направивме водич за купување на подароци - по цена од 300 денари па нагоре, ги одбравме најпопуларните подароци.

Без разлика дали барате нешто за да му подарите на вашиот брат, вашиот татко кој патува низ светот, или наставникот на вашето дете, еве го водичот за купување на подароци, кои одговараат за секоја личност во вашиот живот.

Машки подароци:

1. Ретро конзола со 400 игри. Цена: 699 денари 

Забавна ретро конзола, која што ќе ви овозможи да се потсетите на голем број ретро игри. Одлична за подарок, колекционери, ретро гејмери, забава за сите возрасти …

Може да се приклучи на вашиот телевизор, така што лесно можете да уживате во живописни и возбудливи игри на голем екран: Дисплеј со висока резолуција, прецизен пренос на слики без одлагање.

8-najdobri-novogodisni-i-bozikni-podaroci-002.jpg

2. Стаклен шах. Цена: 699 денари. 

Сетот се состои од: шах и стаклени шаховски фигури. Стаклен шах направен од висококвалитетно ниво за да ви даде прекрасно чувство на игра. Елегантен и нов дизајн. Исто така е и одличен за декорација во вашиот дом.

Материјал: стакло. Големина: 25 * 25см.

8-najdobri-novogodisni-i-bozikni-podaroci-03.jpg

3. Mini telephone – Bentley. Цена: 1399 денари. 

Отклучен за употреба низ целиот свет, работи на сите сим картички. Поддржува TF мемориска картичка до 8GB. Подржува две нано SIM картички.

8-najdobri-novogodisni-i-bozikni-podaroci-04.jpg

4. Дурбин 16×5; 66M/8000M. Цена: 899 денари.

Двоен фокус. Може да се постави на телефон и да се снима. Совршен подарок за вашите најмили.

8-najdobri-novogodisni-i-bozikni-podaroci-06.jpg

Женски подароци: 

1. Безжичен USB микрофон звучник. Цена: 699 денари.

Безжичен караоке микрофон, има гласовна промена, авто-тајмер, Bluetooth, TF картички, што може да ги задоволи музичките потреби на повеќето корисници. Постојат 4 различни звучни ефекти за стари лица, деца, мажи и жени.

8-najdobri-novogodisni-i-bozikni-podaroci-07.jpg

2. Електрична турпија за нокти. Цена: 1499 денари. 

Електрична турпија за маникир и педикир. Може да се употребува како за природни, така и за вештачки нокти, за професионално студио, или домашна употреба.

8-najdobri-novogodisni-i-bozikni-podaroci-09.jpg

3. Принцеза Мини RC. Цена 599 денари. 

Автоматски дизајн на индукција: Лета нагоре и надолу, лесен за ракување. Ова е најдобриот подарок за деца.

8-najdobri-novogodisni-i-bozikni-podaroci-11.jpg

4. 9 во 1 машинка за сечкање зеленчук. Цена: 699 ден.

Мулти-функција 7 сечила, може да се исцеди водата, 2000 ml голем капацитет. Мултифункционална ротирачка корпа за одвод.

8-najdobri-novogodisni-i-bozikni-podaroci-12_1.jpg

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg