Споделете љубов: Предлог актуелни акции за подароци за саканите

Има ли нешто поубаво од секојдневно споделување љубов? Денот на вљубените може да би биде само причина плус за и оваа недела да ги изненадите саканите со малку внимание или подарок по ваш избор.

spodelete-ljubov-predlog-odlicni-zdelki-za-podaroci-za-sakanite-01.jpg

Ова се неколку предлози за споделување убави моменти со саканите, инспирирани од Денот на вљубените:

1. Искористете ги актуелните акции во продавниците на COSMO – секој подарок ќе ви биде бесплатно спакуван. 

Комбинација од парфеми ЗА НЕГО И ЗА НЕА:

spodelete-ljubov-predlozi-za-podaroci-i-ubavi-momenti-so-sakanite01.jpg

spodelete-ljubov-predlozi-za-podaroci-i-ubavi-momenti-so-sakanite02.jpg

spodelete-ljubov-predlozi-za-podaroci-i-ubavi-momenti-so-sakanite03.jpg

spodelete-ljubov-predlozi-za-podaroci-i-ubavi-momenti-so-sakanite04.jpg

Момци, со шминка никогаш не можете да погрешите: 

spodelete-ljubov-predlozi-za-podaroci-i-ubavi-momenti-so-sakanite05.jpg

spodelete-ljubov-predlozi-za-podaroci-i-ubavi-momenti-so-sakanite06.jpg

На веб страната на COSMO и нивниот Фејсбук и Инстаграм профил секојдневно може да ги следите актуелните акции.

2. Доколку сакате да уживате во добра чаша вино за Св. Трифун, комбинирано со слатко задоволство, нарачајте онлајн на E-TINEX ваква добитна комбинација: 

 

Вино розе - Скола Сарменти Масереи во комбинација со Линдор бомбониера - цената е 990 денари и можете да го нарачате тука. 

spodelete-ljubov-predlozi-za-podaroci-i-ubavi-momenti-so-sakanite001.jpg

 

Вино Ст. Михаел Лагреаин во комбинација со бомбониера Линдт срце. Цената е 1.390 денари и можете да го нарачате онлајн тука

spodelete-ljubov-predlozi-za-podaroci-i-ubavi-momenti-so-sakanite004.jpg

 

Црвено вино Аполонио Терањоло негро и бомбониера Хамлет. Цената на овој сет е 790 денари и можете да го нарачате тука

spodelete-ljubov-predlozi-za-podaroci-i-ubavi-momenti-so-sakanite-10.jpg

 

Вино Санкт Валентин, Лагреин во комбинација со бомбониера Линдт. Цената на овој сет е 2.270 денари и можете да го нарачате онлајн тука.

spodelete-ljubov-predlozi-za-podaroci-i-ubavi-momenti-so-sakanite-11.jpg

 

3. Во онлајн продавницата E-TINEX може да одберете и сет комбинација парфем со слатко задоволство.

ЗА НЕА:

Парфем Paco Rabanne XS 50ml во комбинација со бомбониера Lindt. Цената на овој сет е 3.979 денари, а можете да го нарачате онлајн тука

spodelete-ljubov-predlozi-za-podaroci-i-ubavi-momenti-so-sakanite0004.jpg

Парфем Lady Million од 50ml во комбинација со бомбониера Линдт. Цената на овој сет е 3.689 денари, а можете да го нарачате онлајн тука

spodelete-ljubov-predlozi-za-podaroci-i-ubavi-momenti-so-sakanite0001.jpg

Парфем Paco Rabanne Olympea од 50ml во комбинација со мал шампањ Moet & Chandone и бомбониера Линдт. Цената на овој сет е 5.718 денари и можете да го нарачате онлајн тука. 

spodelete-ljubov-predlozi-za-podaroci-i-ubavi-momenti-so-sakanite0002.jpg

 ЗА НЕГО:

Парфем Paco Rabanne 1 million од 50ml во комбинација со бомбониера Линдт. Цената на овој сет е 2.933 денари и можете да го нарачате онлајн тука.

spodelete-ljubov-predlozi-za-podaroci-i-ubavi-momenti-so-sakanite0003.jpg

Парфем Paco Rabanne Pure XS Night 50ml во комбинација со бомбониера Линдт. Цената на овој сет е 3.622 денари и можете да го нарачате онлајн тука

spodelete-ljubov-predlozi-za-podaroci-i-ubavi-momenti-so-sakanite0005.jpg

4. За љубителите на накит и часовници, секогаш одличен подарок се кутиите за чување на нивните додатоци од брендот WOLF кој може да ги најдете во Tinex Home. Следете ги и на нивниот Инстаграм профил.

spodelete-ljubov-predlog-odlicni-zdelki-za-podaroci-za-sakanite-18.jpg

Освен декорации тука можете да најдете и постелнина, се за вашата бања и кујна и уникатни додатоци за вашиот дом.

И не заборавајте дека работите се поубави кога ги правите во пар. Најдете време во текот на оваа недела за кафе во пријатен амбиент со вашите сакани во Tinex ToGo. 

spodelete-ljubov-predlozi-za-podaroci-i-ubavi-momenti-so-sakanite-15.jpg

Следете ги нивните дневни понуди за одлично помината пауза, бранч и оброк каков што сакате на нивната Фејсбук страница

Напомена: Цените се однесуваат за актуелните понуди во соодветниот период. Доставата за подароците од E-TINEX е овозможена само на територија на Скопје. 

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg