Чоколаден крем, хумус, хроно производи: нарачајте вкусна здрава храна

Доколку сте решени да започнете или веќе внимавате на вашата исхрана – ова се предлог производи кои би можеле да ги набавите за вашето дневно мени.

cokoladen-krem-humus-hrono-proizvodi-naracajte-vkusna-zdrava-hrana-01.jpg

Предлозите се состојат од пакети за здрава исхрана, како и протеински производи и вкусни намази.

Пакети за здрава исхрана:

1. Пакет хроно производи. Содржи интегрално ‘ржано брашно, интегрално јачменово брашно, лупено просо, органски хумус, органска сода бикарбона, ленено семе, чиа семе, рафинирано кокосово масло, органски бадеми, хималајска сол, стевија.

cokoladen-krem-humus-hrono-proizvodi-naracajte-vkusna-zdrava-hrana02.jpg

Цената за овој пакет е 1.319 денари и можете да ги нарачате тука

2. Женски баланс сет со интегрални колачи, протеин од чиа, спирулина во прав, брусница, стапче од цејлонски цимет и корен од мака во прав.

 cokoladen-krem-humus-hrono-proizvodi-naracajte-vkusna-zdrava-hrana-03.jpg

Цената за овој пакет е 1.500 денари и можете да го нарачате тука.

Протеински производи:

1. Ванила корнфлекс со 7 парчиња

 cokoladen-krem-humus-hrono-proizvodi-naracajte-vkusna-zdrava-hrana-04.jpg

Цената е 980 денари и може да ги нарачате тука

2. Крем од какао и лешник без глутен

cokoladen-krem-humus-hrono-proizvodi-naracajte-vkusna-zdrava-hrana-05.jpg

Цената е 440 денари и може да го нарачате тука

3. Пилешка супа – 9 оброци

cokoladen-krem-humus-hrono-proizvodi-naracajte-vkusna-zdrava-hrana-07.jpg

Цената е 1.260 денари и може да нарачате тука

Вкусни намази:

1. Хумус со семки од тиква

cokoladen-krem-humus-hrono-proizvodi-naracajte-vkusna-zdrava-hrana-10.jpg

Цената е 81 денар и можете да го нарачате тука.

2. Органска пикантна паштета

cokoladen-krem-humus-hrono-proizvodi-naracajte-vkusna-zdrava-hrana-11.jpg

Цената е 52 денари и може да ја нарачате тука.

3. Хумус со куркума, посен, вегански

cokoladen-krem-humus-hrono-proizvodi-naracajte-vkusna-zdrava-hrana-12.jpg

Цената е 69 денари и може да го нарачате тука.

4. Чоколаден и лешников нугат

cokoladen-krem-humus-hrono-proizvodi-naracajte-vkusna-zdrava-hrana-008.jpg

Цената е 399 денари и може да го нарачате тука.

*Напомена: Цените на производите се преземени на ден 26.02.2020. Секогаш земајте ја предвид цената на сајтот на продавачот. 

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg