„Монако мебел“ е македонската „Икеа“ - 10 самосклопувачки предлози за мебел во вашиот дом

Македонскиот бренд „Монако мебел“ веќе подолг период чекори во насока да стане најпрепознатливиот бренд за мебел на нашиот пазар. Монако произведува мебел по принципот „склопи-сам“, а поради врвниот квалитет и ниските цени веќе го нарекуваат македонска „ИКЕА“.

monako-mebel-e-makedonskata-ikea-10-samosklopuvacki-predlozi-za-mebel-vo-vasiot-dom-001.jpg

Целта на Монако мебел, кој е достапен само на online-продавницата Akcija.com.mk, е да понуди врвна услуга, брза достава и најниски цени, а сето тоа произведено во Македонија.

Како бренд постојат веќе неколку години, во кој период се етаблираа како водечко име во online-продажбата на мебел во земјава.  Вреди да се напомене дека токму на Akcija.com.mk има неверојатни понуди за сечиј џеб, а ние останавме зачудени кога дознавме дека пакетот кој вклучува Android Smart TV со 5 години гаранција, ТВ комода, клуб маса и две наткасни чини само 17.790 денари.

Издвоивме 10 нивни производи за кои сме сигурни дека ќе Ви се допаднат, но и одлично ќе се вклопат во Вашиот дом.

1. ТВ комода ТОКИО. Цена: 3.990 денари.

monako-mebel-e-makedonskata-ikea-10-samosklopuvacki-predlozi-za-mebel-vo-vasiot-dom-02.jpg

2. Комбо пакет - Телевизор + ТВ комода + клуб маса + две наткасни. Цена: 17.790 денари.

monako-mebel-e-makedonskata-ikea-10-samosklopuvacki-predlozi-za-mebel-vo-vasiot-dom-03.jpg

3. Биро LEGO L-B0. Цена: 2.990 денари.

monako-mebel-e-makedonskata-ikea-10-samosklopuvacki-predlozi-za-mebel-vo-vasiot-dom-04.jpg

4. Наткасна DEKOR MM01. Цена: 999 денари.

monako-mebel-e-makedonskata-ikea-10-samosklopuvacki-predlozi-za-mebel-vo-vasiot-dom-05.jpg

5. Сет Крико - ТВ комода + клуб маса. Цена: 6.990 денари.

monako-mebel-e-makedonskata-ikea-10-samosklopuvacki-predlozi-za-mebel-vo-vasiot-dom-006.jpg

6. Кревет Comfort. Цена: 4.490 денари.

monako-mebel-e-makedonskata-ikea-10-samosklopuvacki-predlozi-za-mebel-vo-vasiot-dom-07.jpg

7. Сет Илина - ТВ комода + клуб маса. Цена: 4.990 денари.

monako-mebel-e-makedonskata-ikea-10-samosklopuvacki-predlozi-za-mebel-vo-vasiot-dom-08.jpg

8. Сет Monaco Luxe. Цена: 7.990 денари.

monako-mebel-e-makedonskata-ikea-10-samosklopuvacki-predlozi-za-mebel-vo-vasiot-dom-09.jpg

9. Сет Il Belo - ТВ комода и клуб маса. Цена: 7.990 денари.

monako-mebel-e-makedonskata-ikea-10-samosklopuvacki-predlozi-za-mebel-vo-vasiot-dom-10.jpg

10. Клуб маса Маријана B1. Цена: 2.690 денари. 

monako-mebel-e-makedonskata-ikea-10-samosklopuvacki-predlozi-za-mebel-vo-vasiot-dom-11.jpg

Сите производи може да ги погледнете ТУКА

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg