Смешна фото компилација од лоши дизајни и луди идеи


Смешна фото компилација од лоши дизајни и луди идеи

Прстен „украсен“ со заб, сладолед од кисели краставички, телефон во тоалетот – некои луѓе навистина имаат многу чудни идеи.

loshi-dizajni-i-uzhasni-idei-smeshna-foto-kompilacija-01.jpg

Постојат луѓе кои го даваат најдоброто од себе кога работат на нешто и смислуваат одлични дизајни и решенија. Но, постојат и оние кои не обрнуваат многу внимание на она што го прават, па крајниот резултат е нешто непрактично, па дури и бизарно.

Во продолжение погледнете неколку вакви необични дизајни и идеи споделени на Reddit што сигурно ќе ве зачудат:

„Прстен украсен со скапоцени камења и заб“

loshi-dizajni-i-uzhasni-idei-smeshna-foto-kompilacija-02.jpg

„Дефинитивно би го купил ова, но сепак изгледа ужасно“

loshi-dizajni-i-uzhasni-idei-smeshna-foto-kompilacija-03.jpg

„Сладолед со локални продукти – кисели краставички“

loshi-dizajni-i-uzhasni-idei-smeshna-foto-kompilacija-04.jpg

„На мајка ми ѝ реков дека сакам столна ламба за Божиќ“

loshi-dizajni-i-uzhasni-idei-smeshna-foto-kompilacija-06.jpg

Чајник во форма на камила

loshi-dizajni-i-uzhasni-idei-smeshna-foto-kompilacija-07.jpg

„Кој вели дека некои луѓе немаат вкус?“

loshi-dizajni-i-uzhasni-idei-smeshna-foto-kompilacija-08.jpg

Продолжува на следната страница...Би можело да ве интересира:

15 луѓе кои имаат полош ден од вашиот (фото) Веројатно е малку злобно, но кога мислите дека денот ви тргнал на лошо, секогаш ...
10 луѓе кои сигурно имаат полош ден од вашиот (фото) Сите понекогаш имаме лоши денови кога се соочуваме со работи за кои помислуваме ...
Луѓе на кои никогаш повеќе нема да им падне на памет да купат нешто онлајн (фото) Според досегашното искуство, покрај тоа што технологијата оди напред и онлајн ку...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg