Типови на момци со кои не треба да се плеткате
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Менаџер 20-09-2021


Типови на момци со кои не треба да се плеткате

Ви прикажуваме неколку типични профили на момци од кои треба да се пазите. Немојте после да кажете дека не сме ве предупредиле. Па мислам дека може да почнеме...

 

 

 

businessmanТип бр.1 Шизик - воркохолик
Секогаш спастрен од глава до пети, зошто е полн со кеш. Но, ова добро пакување доаѓа со добра цена. Се утепува од работа, потоа се опушта и се забавува како денес да е неговиот последен ден на земјата.

Поголемиот дел од вашето заедничко врeме нема да го поминувате со него, туку со неговиот BlackBerry.

Вистината од која не се бега е дека - парите се неговата најголема љубов, а вие сте или на второ или на трето место, зошто е многу веројатно да се плетка со неговата асистентка.

 

 

UpsideDownGuy

Тип бр.2 Зависник од адреналин
Ова типче скија, борда, сурфа, трча...се што е поврзано со таа брзина. Тоа можете да го забележите по неговите мускули и неодоливи раце. Но, за да го усреќите и вие треба да се префрлите на тоа темпо.

Момчето не сака да седи по дома, и не сака вие исто да седите по дома. Немојте да мислите дека ова му е само фаза во неговиот живот. Кога ќе стигне до 30та година ќе почне да се пријавува по маратони каде ќе постои тешка конкуренција.

Тоа би значело дека долоку би оделе на одмор некаде на егзотично место, нема да може едноставно да седите и уживате, ќе мора да го забавувате... Уште ви е досадно?male-fashion-modelТип бр.3 Фино момче со мува на капата
Со не толку впечатлив избор на облека, за да си помилите дека е приземно момче , но тоа што вие не знаете е дека тој има своја тајна.
Поминува исто толку време ако не и повеќе како и неговите другари зависни од мода, кога одбира што ќе облече вечерта.

Овие момци најчесто се истакнуваат во друштвото со зборовите: Што ли прави таа девојка со тој дечко, еден ден ќе и дојде паметот и ќе си најде некое фино момче како мене.
Вистината е дека е толку преокупиран да биде забележан што цело време насекаде сака да биде центар на внимание

 

jhartnettТип бр.4 Глаток Оператор
Тој е типот кој влага од ВИП делот во дискотеката, резервира сепаре и цела вечер без престан ве части пијачки. Освојува девојки со најобични муабети, ги има вештините на Кзанова. Но ова типче мириса на невоља.
Тој ја добива целата ваша доверба за на крај да ви ја тресне во лице.

Внимание добивате постојано, но бидете претпазливи, може не сте единствените кои го добиваат истото внимание.

Би можело да ве интересира:

5 секс пози кои се повозбудливи ако вклучите обична перница (18+) Ако мислите дека удобниот секс не е возбудлив, тогаш сигурно не сте ги пробале с...
Сексот не е само за правење деца и имам право на оргазам Трагично е како во време како денешново сексот е присутен секаде, освен онаму ка...
Предизвикувачки илустрации кои ќе ги разберете само ако ја вклучите фантазијата (18+) Анонимен уметник од Франција со само неколку линии ќе успее да ви ја вклучи фант...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg