10 филмови за релаксација по напорната работна недела

Сигурно барем еднаш сте имале проблем кога ќе се вратите дома, конечно, после напорната работна недела, да не знаете каков филм да одберете да гледате за да се релаксирате.

10-filmovi-za-da-se-relaksirate-posle-napornata-rabotna-nedela-01.jpg

Ние имаме неколку потенцијални предлози да вас.

Што да гледате кога ќе се вратите дома?

1. „Populaire“

Одлична француска комедија за жена која не сака да остане во својот роден град и да биде домаќинка, па заминува за Париз...

2. „Rat Race“

Интересна приказна за тоа на што сè подготвени луѓето за да дојдат до некаква парична награда.

3. „Where the Heart Is“

17-годишна наивна девојка верува дека и покрај тоа што и се случува моментално во животот, на крајот сè ќе заврши како што треба. Дали е така?

4. „Taxi“

Бела е најдобра, и што е најважно, најбрзата такси возачка. Но, нејзиниот сон не е да пренесува клиенти од едно на друго место, туку да стане најдобар тркач.

5. „13 Going on 30“

Секој како дете сонува што е можно побрзо да порасне и да стане возрасна личност, но што кога ќе пораснете?

Уште 5 предлози на следната страна...Би можело да ве интересира:

Вечерва во Преспав ќе гледате: Талат има ветена девојка од Џепчиште - како реагира Исаура? Инспектор Томе се сомнева дека Коста е „надуван“, а Талат има средба со родители...
Вечерва во Преспав ќе гледате: Ула чува бебе, инспектор Томе се јавува на помош Пансионот се поплавува, а Преспавци прават термална бања, но се јавува проблем и...
Турската телевизиска серија „Балканска приказна” што се снима во Скопје од утре на екраните на ТРТ 1 „Balkan Ninnisi“ или Балканска приказна, една од најамбициозните продукции за Ту...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg