10 филмови за релаксација по напорната работна недела

6. „Brooklyn“

Ова е приказна за една млада девојка, Елис, која решава да си замине од Ирска и да се пресели да живее во Америка...

7. „New York Minute“

Што може да се случи во еден ден? Многу работи. Всушност, во еден ден, магично можат да се случат многу неочекувани работи, а таков е случајот со еден ден на близначките Џејн и Рокси.

8. „Material Girls“

Уште една приказна за две разгалени сестри кои уште од мали биле „ранети со златна лажичка“, но по смртта на нивниот татко го губат целото богатство - Каков ќе им биде животот понатаму?

9. „Suite Française“

Приказна за Французинка во брак која ненадејно се заљубува во германски командир.

10. „It’s Complicated“

Поранешни сопружници повторно се сретнуваат и искрите почнуваат да блескаат. Но, тој е во брак со друга, а таа вљубена во друг маж. Дали постои надеж за нив?

Н. Г. | ЦрнобелоБи можело да ве интересира:

Вечерва во Преспав ќе гледате: Талат има ветена девојка од Џепчиште - како реагира Исаура? Инспектор Томе се сомнева дека Коста е „надуван“, а Талат има средба со родители...
Вечерва во Преспав ќе гледате: Ула чува бебе, инспектор Томе се јавува на помош Пансионот се поплавува, а Преспавци прават термална бања, но се јавува проблем и...
Натали Портман стравувала за животот, Хоакин Феникс мислел дека полудува – Актерите искрени за нивни... На Адриен Броди му биле потребни шест месеци за да се соземе од снимањето на The...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg