2-годишната ќерка на Карди Би e „мини дива“ - носи чанти од Chanel и Dior - Results from #1


2-годишната ќерка на Карди Би e „мини дива“ - носи чанти од Chanel и Dior

С. С. | ЦрнобелоБи можело да ве интересира:

6-годишната Норт Вест рапува на модна ревија во Париз (видео) Ќерката на Ким и Канје изгледа решила да тргне по стапките на нејзиниот татко – ...
23-годишната ќерка на Еминем со секси фотки од Хаваи Таа е нежна и природна и луѓето ја обожаваат затоа што не е „во филм“ како други...
6-годишната ќерка на Ким Кардашијан со чанта од 31.000 евра Контроверзниот стајлинг на малата Норт Вест повторно поттикна негативни коментар...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg