Трик прашање за умни глави: Што е тоа?


Трик прашање за умни глави: Што е тоа?

Како се снаоѓате со трик прашањата? Се сметате ли за остроумни? Дали ќе се снајдете со ова?

trik-prashanje-za-umni-glavi-shto-e-toa-01.jpg

Одговорот е на следната страна...Би можело да ве интересира:

Трик прашање: Како се вика 5-тата ќерка? Што мислите кое име го одбрале нејзините родители? Taткото на Марија има 5 ...
Трик прашање: Што прави 5-тата сестра? Како се забавувате вие со вашите браќа и сестри? Во ова семејство атмосферата е ...
Трик прашање: Што лета без крилја и плаче без очи? Ајде тргнете го малку мозокот од секојдневните работни обврски и проблеми и разб...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg