Моментот кога си мажена за принц, а го запознаваш Џастин Трудо
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Оператор 06-12-2019
Продавач 06-12-2019


Моментот кога си мажена за принц, а го запознаваш Џастин Трудо

Кејт Мидлтон реагираше како секоја нормална жена кога го запозна згодниот Џастин Трудо, премиер на Канада. Само таа има еден поголем „проблем“ од сите останати - мажена е за принц.

facata-koja-ja-pravis-koga-si-mazena-za-princ-a-go-zapoznavas-justin-trudeau-1.jpg

facata-koja-ja-pravis-koga-si-mazena-za-princ-a-go-zapoznavas-justin-trudeau-2.jpg

М. Д. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Вирален хит: Жената на која ѝ е гајле за сè - со чаша џин тоник во мет... Жената која знае како се живее животот се вози во метро со црни очила, облечена ...
Хирург сервира фото доказ дека Кејт Мидлтон има правено естетски зафат... Со една објава хирургот Мунир Сомји ја збуни јавноста и ја изреволтира Кензингто...
„Ладните“ Кејт Мидлтон и Вилијам конечно покажаа емоции во јавност (фо... Принцот Вилијам и Кејт Мидлтон се познати по строгото држење до правилата и не и...