Моментот кога си мажена за принц, а го запознаваш Џастин Трудо


Моментот кога си мажена за принц, а го запознаваш Џастин Трудо

Кејт Мидлтон реагираше како секоја нормална жена кога го запозна згодниот Џастин Трудо, премиер на Канада. Само таа има еден поголем „проблем“ од сите останати - мажена е за принц.

facata-koja-ja-pravis-koga-si-mazena-za-princ-a-go-zapoznavas-justin-trudeau-1.jpg

facata-koja-ja-pravis-koga-si-mazena-za-princ-a-go-zapoznavas-justin-trudeau-2.jpg

М. Д. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

И да е гола, таа НЕ си го „бара“! Кога некоја девојка или жена е силувана, вината апсолутно НИКОГАШ не смее да се ...
Вирален хит: Жената на која ѝ е гајле за сè - со чаша џин тоник во мет... Жената која знае како се живее животот се вози во метро со црни очила, облечена ...
5 правила кон кои се придржуваат сите среќни луѓе Дали имате човек во вашата околина кој ви изгледа како постојано да е среќен? ...