Бизарното деколте на Сајмон Кауел (фото)
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк


Бизарното деколте на Сајмон Кауел (фото)

bizarnoto-dekolte-na-sajmon-kauel-foto-01.jpg

Сајмон Кауел е познат по незакопчаните кошули, кои како да му станаа препознатлив знак во текот на годините.

Овојпат во тој стил се појави на еден хуманитарен бал во Лондон со својата девојка Лорен Силверман.

Аутфитот со длабоко деколте на 59-годишниот судија на шоуто „X Factor“ изгледаше бизарно покрај гламурозниот и префинет стајлинг на неговата сакана.

bizarnoto-dekolte-na-sajmon-kauel-foto-05.jpg

bizarnoto-dekolte-na-sajmon-kauel-foto-04.jpg

bizarnoto-dekolte-na-sajmon-kauel-foto-03.jpg

bizarnoto-dekolte-na-sajmon-kauel-foto-02.jpg

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Не е лесно да се биде мајка... (фото) „Само седи дома со детето и после се жали уморна била. Е како така кога не оди н...
Моите цели vs. твоите цели (фото) Дали приоритет ви се парите и луксузот или хранењето на душата со убавините на п...
Одговор во 3 збора зошто сум сингл (фото) Дали постојано ви го поставуваат прашањето зошто сте сингл? Како убава и паметна...