Љубовта е најубавата авантура: Фантастично свадбено видео на ZAGA Production
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Референт 23-08-2019


Љубовта е најубавата авантура: Фантастично свадбено видео на ZAGA Production

Љубовната авантура на Златка и Горан започнува во природа, со адреналинска возбуда, а завршува со танц преку кој го кажуваат заедничкото „засекогаш.“

ljubovta-e-najubavata-avantura-fantasticno-svadbeno-video-na-zaga-production-001.jpg

Зад нивната љубовна приказна стои тимот на ZAGA Production, кои секогаш успеваат да ја доловат индивидуалноста на секоја љубов.

ljubovta-e-najubavata-avantura-fantasticno-svadbeno-video-na-zaga-production-03.jpg

ljubovta-e-najubavata-avantura-fantasticno-svadbeno-video-na-zaga-production-04.jpg

ljubovta-e-najubavata-avantura-fantasticno-svadbeno-video-na-zaga-production-05.jpg

ljubovta-e-najubavata-avantura-fantasticno-svadbeno-video-na-zaga-production-10.jpg

ljubovta-e-najubavata-avantura-fantasticno-svadbeno-video-na-zaga-production-11.jpg

Златка и Горан љубовта ја крунисале на 22-ри јуни, а видеото во продолжение е нивниот најубав спомен:

Zlatka & Goran - Love Story from ZAGA Production on Vimeo.

Би можело да ве интересира:

Од емотивни семејни моменти до романтика и луда забава: Најубавите сва... На секои 2 месеци, Fearless Awards објавуваат најдобри свадбени фотографии, а во...
2 минути чисти емоции: Најубавите моменти од свадбените видеа на Зага ... Свадбеното видео е една од најдобрите љубовни приказни која секој пар треба да ј...
Норвешки пар се венча со традиционална викиншка свадба, првпат по 1.00... Ние ја имаме прекрасната Галичка свадба, но какви традиции има во другите земји?...