Како пее ќерката на Цеца?


Како пее ќерката на Цеца?

kako-pee-kerkata-na-ceca-povekjeНајголемата српска ѕвезда – Цеца, изгледа дека ќе има своја вистинска наследничка. Нејзината ќерка Анастасија се почесто става свои видеа на YouTube...


...каде пее разни познати песни од домашните ѕвезди.

На видеото подолу пее песна од Оља Карлеуша - Polje kamilice.

Ви личи ли дека Анастасија ја чека успешна кариера?

Би можело да ве интересира:

Најромантичните изјави на Доналд и Меланија Трамп за бракот Без разлика што сега минуваат низ кризи и скандали, некогаш таа го опишуваше как...
Ќерката на Синди Крафорд секси и разголена за 16-ти роденден (фото) Каја Гербер, ќерката на Синди Крафорд, наполни само 16 години, а веќе изгледа пр...
Роузи Хантингтон-Вајтли: Вистината зад совршените Инстаграм фотки Многу славни убавици зрачат со самодоверба и сигурност во сопствениот изглед или...