30 детски соби кои ги поттикнуваат децата на игра
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
продавач 17-09-2021


30 детски соби кои ги поттикнуваат децата на игра

Децата во раната возраст најмногу учат низ игрите и тоа е докажано, па затоа важно е да им одвоите едно катче од домот во кое ќе може квалитетно да го поминат своето слободно време.

30-detski-sobi-koi-gi-pottiknuvaat-decata-na-igra-001.jpg

Спалните соби кои ви ги даваме како идеи се токму такви - шарени, ведри, весели и ја будат желбата за игра и истражување.

Паметно бирајте ја палетата на бои и материјали, првично тргнувајќи од хигиенски причини, па се до ефектот и атмосферата која ја создаваат.

Додадете многу природна светлина и играчки и веќе го имате рецептот за совршена детска соба.

М. Д. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Уникатен хотел во Шпанија: Престој во соба со стаклени ѕидови (фото) Ако сакате да бидете едно со природата, тогаш овој хотел е совршен за тоа. Дозво...
На гости кај Весна и Славе: Стан во Скопје од 43m2 со модифицирани детали од IKEA (фото) „Целокупното уредување и одбирањето на декорацииите траеше долго, дури и со бебе...
Најскапите домови некогаш купени од страна на познатите личности (фото) Од Опра Винфри до Том Круз, кои ѕвезди даваат милиони долари за раскошни имоти?&...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg