10 нови филмови кои пријатно ја изненадија публиката


10 нови филмови кои пријатно ја изненадија публиката

Можеби не го добија посакуваниот публицитет и популарност, но пријатно ја изненадија публиката. Овие 10 филмови заслужуваат да се најдат на вашиот список за гледање. 

10-novi-filmovi-koi-prijatno-ja-iznenadija-publikata-01.jpg

Акција, научна фантастика, романса, драма и хорор – одберете го она што најмногу ви „лежи“ според вкусот:

Love Hard

Нина Добрев ја глуми симпатичната Натали Бауер која нема многу среќа во љубовта. Откако го наоѓа нејзиното совршено момче преку апликација за запознавање, таа лета 4800 km со цел да го изненади за Божиќ.

Last Night in Soho

Надежна модна дизајнерка е способна да се врати во 1960-тите, каде што наидува на блескава, необична пејачка. Сепак, гламурот не е онака што изгледа, а соништата од минатото почнуваат да пукаат и да стануваат мрачни.

Finch

Роботот кој живее во пост-апокалиптичен свет учи за љубовта, пријателството и смислата на човечкиот живот.

Red Notice

Во светот на меѓународниот криминал, агент на Интерпол се обидува да го фати најбараниот крадец на уметнички дела во светот.

Vacation Friends

Маркус и Емили уживаат во необична недела без никакви ограничувања кога ќе запознаат нови пријатели на одмор. Но, се ужаснуваат кога Рон и Кајла се појавуваат непоканети на нивната венчавка.

Продолжува на следната страна...Би можело да ве интересира:

5 хорор филмови кои треба да ги изгледате оваа пролет Вообичаено есента важи за „страшна“ сезона, но оваа пролет има интересни филмови...
20 филмови кои направија најмногу пари во 2018-та Додека повеќето се жалат дека во последно време нема добри филмови и дека само с...
Ќе останувате дома за Нова година? Предлог серии кои ќе ги изгледате во една ноќ Да се остане дома за Нова година воопшто не е најтрагичното нешто коешто може да...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg