Северина за Бекстејџ зборуваше за пеколот низ кој помина: „Ќе преживеам”

Една од најпопуларните хрватски и регионални музички ѕвезди, Северина, минатиот викенд одржа спектакуларен концерт во Скопје. Таа го разгори Скопје и како што вели, ова ѝ е најдобриот концерт досега. 

severina-za-bekstejdj-zboruvashe-za-pekolot-niz-koj-pomina-pa-kazha-kje-prezhiveam-01.jpg

Непосредно пред да се качи на сцената во „Арена Борис Трајковски’’ Северина застана пред камерата на единствениот естраден магазин ,,Бекстејџ’’ каде што зборуваше за пеколот низ кој помина изминатиот период.

Таа додаде дека сѐ што ѝ се случило, се случило со причина и дека едноставно ќе преживее.  

severina-za-bekstejdj-zboruvashe-za-pekolot-niz-koj-pomina-pa-kazha-kje-prezhiveam-02.jpg

severina-za-bekstejdj-zboruvashe-za-pekolot-niz-koj-pomina-pa-kazha-kje-prezhiveam-03.jpg

Погледнете го целото интервју во продолжение:  

фотограф: Стефан Самандов

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg