Бредли Купер има уште позгоден двојник (фото)
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Продавач 24-04-2018
Пекар 24-04-2018


Бредли Купер има уште позгоден двојник (фото)

bredli-kuper-ima-ushte-pozgoden-dvojnik-01.jpg

Можеби е подготвен да снима жешки сцени со Лејди Гага, но Бредли Купер дефинитивно потешката работа ја остава на својот двојник.

Токму така, имавме можност да го запознаеме згодниот двојник на Бредли Купер, за време на снимањето на „A Star Is Born“ во Калифорнија.

Додека Бредли Купер режираше, неговиот двојник си ја вршеше својата работа, и што е најважно, толку многу си личат што е тешко да ги распознаете:

Н. Г. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Ирина Шајк со Бредли Купер и неговата мини копија, ќеркичката Леа, на ... Бредли Купер и Ирина Шајк се пример за среќно, славно семејство кое навистина зн...
Не спијат до пладне: Познати личности кои стануваат рано Тие супер изгледаат, работат на пет различни проекти и уште имаат време за семеј...
Ирина Шајк во тренерки и штикли на ручек во Нобу, Малибу Ирина Шајк до пред неколку дена уживаше на одмор на Тахити заедно со Бредли Купе...