Славни родители и деца кои се „плукнати“ едни на други


Славни родители и деца кои се „плукнати“ едни на други

Гените не можат да се менуваат, а ги наследуваме од своите родители.

slavni-roditeli-koi-se-pluknati-edni-na-drugi-01.jpg

Токму затоа, децата на славните личности се како „плукнати“ на своите родители.

Гвинет Полтроу и Епл Мартин

slavni-roditeli-koi-se-pluknati-edni-na-drugi-1.jpg

Кејти Холмс и Сури Круз

slavni-roditeli-koi-se-pluknati-edni-na-drugi-2.jpg

Кара Делевињ и Чарлс Делевињ

slavni-roditeli-koi-se-pluknati-edni-na-drugi-3.png

Хедер Локлир и Ава Самбора

slavni-roditeli-koi-se-pluknati-edni-na-drugi-4.jpg

Мадона и Лурдес Леон

slavni-roditeli-koi-se-pluknati-edni-na-drugi-5.png

Синди Крафорд и Каја Гербер

slavni-roditeli-koi-se-pluknati-edni-na-drugi-6_copy_copy.png

Салма Хајек и Валентина Пинолт

slavni-roditeli-koi-se-pluknati-edni-na-drugi-7.jpg

Ники и Керол Минаж

slavni-roditeli-koi-se-pluknati-edni-na-drugi-8.jpg

Рис Витерспун и Ава Филипе

slavni-roditeli-koi-se-pluknati-edni-na-drugi-8.png

Лили Роуз Деп и Ванеса Паради

slavni-roditeli-koi-se-pluknati-edni-na-drugi-9.png

Блајт Данер и Гвинет Полтроу

slavni-roditeli-koi-se-pluknati-edni-na-drugi-10.jpg

Румер Вилис и Деми Мур

slavni-roditeli-koi-se-pluknati-edni-na-drugi-12_copy_copy.png

Мелани Грифит и Дакота Џонсон

slavni-roditeli-koi-se-pluknati-edni-na-drugi-13.jpg

Џесика Симпсон и Максвел Дру Џонсон

slavni-roditeli-koi-se-pluknati-edni-na-drugi-14.jpg

Мерил Стрип и Мами и Грејс Гамер

slavni-roditeli-koi-se-pluknati-edni-na-drugi-15.jpg

Сузан Сарандон и Ева Амури Мартино

slavni-roditeli-koi-se-pluknati-edni-na-drugi-suzan-eva.jpg

Н. Г. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Адел го чепка носот, Бритни Спирс грицка нокти: Што прават славните ко... Како и сите останати луѓе, така и славните личности имаат по некоја слабост од к...
Славни парови кои биле во „отворена врска“ Тоа што за некои е изневерување, за други е договор за „отворено“ функционирање ...
7 актери кои по неуспехот повторно заблескаа Славата е непостојана работа – еден ден ја имате, а веќе другиот може да исчезне...