Од вториот ден на Кански 2017: Адријана Лима од глава до пети во бело, Ратајковски со најотвореното деколте
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк


Од вториот ден на Кански 2017: Адријана Лима од глава до пети во бело, Ратајковски со најотвореното деколте

od-vtoriot-den-na-kanski-adrijana-lima-e-nevesta-vo-belo-ratajkovski-e-gotska-princeza-01.jpg

За време на отворањето на Канскиот филмски фестивал за 2017-та година, посебно се истакнаа моделите, а славните и понатаму продолжуваат да блескаат на црвениот тепих.

Емили Ратајковски и Адријана Лима посебно го привлекоа вниманието за вториот ден од Кански.

А, што е со останатите?

Најдобро облечените од вториот ден на Кански:

Н. Г. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Кога славните дами ќе му дадат слободен ден на фризерот (фото) Сјајната и густа коса со која можат да се пофалат славните дами е сон на секоја ...
Славните личности и нивните деца - копии на нив (фото) Ако сте родител, прекрасно е чувството да видите колку децата личат на вас. ...
Моника Белучи го отвори Кански Филмски Фестивал со бакнување на сцена Последен пат во ваква сцена ја видовме во Џејмс Бонд, а сега и на сцената на Кан...