Полн погодок: Ријана цела во тул на Кански 2017
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Столар 22-04-2018
Столар 21-04-2018


Полн погодок: Ријана цела во тул на Кански 2017

poln-pogodok-rijana-cela-vo-tul-na-kanski-01.jpg

Ријана најчесто сме научени да ја гледаме во храбри комбинации, посебно кога настапува на сцена, но и надвор од неа.

Но, за вториот ден на Кански се одлучи за погламурозен, софистициран изглед кој многу потсетува на изгледот од Златното доба на Холивуд.

29-годишната пејачка одбрала црн свечен фустан со многу тул од „Ralph & Russo“:

Н. Г. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Ријана ги истакна облините во целосен тексас аутфит Модните комбинации на Ријана веќе никого не можат да го изненадат. Овојпат, слав...
Само Ријана може да биде секси во парче материјал и XXL чизми (фото) Ријана воопшто не се срами и секогаш е подготвена да ризикува со модните изданиј...
Фотошоп аларм: Ријана има вишок палец на фотките од карневалот Фановите на Ријана се збунети од фотката на која пејачката има два нокта на пале...