Кристијано Роналдо ужива во водени лудории на Ибица со девојката (фото)
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Software Engineer 13-03-2018
Продавач 20-03-2018


Кристијано Роналдо ужива во водени лудории на Ибица со девојката (фото)

Роналдо стана татко по вторпат пред 10-тина дена, кога официјално го објави доаѓањето на Ева и Матео.

kristijano-ronaldo-uziva-vo-vodeni-ludorii-na-ibiza-so-devojkata-001.jpg

32-годишната фудбалска ѕвезда сега го крева адреналинот со спортови на вода, додека е на Ибица заедно со неговата девојка Џорџина и најстариот син Кристијано Џуниор.

Џорџина, за која веќе подолго време се шпекулира дека е во 5-иот месец од бременоста, се соблече по бикини, но тоа не ги реши мистериите.

Нешто подоцна, во текот на вечерта, Кристијано и Џорџина беа фотографирани како се упатуваат кон ресторан на романтична вечера.

М. Д. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Рај за жени: Кристијано Роналдо полугол шета низ хотел (видео) Роналдо на Инстаграм објави видео како по долна облека го бара „својот спас“ во ...
Бремената Џорџина го испраќа Роналдо Џуниор на училиште Девојката на Роналдо, Џорџина Родригез, по одморот на Ибица, се врати во Мадрид ...
Се роди ќерката на Кристијано Роналдо и Џорџина Родригез Фудбалската ѕвезда, Кристијано Роналдо, вчера откри дека се родило неговото 4-то...