Познати личности за кои не сте знаеле дека се роднини


Познати личности за кои не сте знаеле дека се роднини

Сите знаеме дека згодните Лиам и Крис Хемсворт се браќа или дека Кели Роуланд ѝ е братучетка на Бијонсе. Но, постојат познати личности кои се во роднинска врска, а не сме знаеле.

poznati-lichnosti-za-koi-ne-ste-znaele-deka-se-rodnini-001.jpg

Еве ја листата:

Мелиса Мекарти и Џени Мекарти (братучетки)

poznati-lichnosti-za-koi-ne-ste-znaele-deka-se-rodnini-13_copy.jpg

Том Круз и Вилијам Мапотер (братучеди)

poznati-lichnosti-za-koi-ne-ste-znaele-deka-se-rodnini-02.jpg

Џулија Робертс и Ема Робертс (тетка и внука)

poznati-lichnosti-za-koi-ne-ste-znaele-deka-se-rodnini-03.jpg

Николас Кејџ и Софија Копола (братучеди)

poznati-lichnosti-za-koi-ne-ste-znaele-deka-se-rodnini-09_1.jpg

Реј Џеј и Бренди (брат и сестра)

poznati-lichnosti-za-koi-ne-ste-znaele-deka-se-rodnini-05.jpg

Бренди и Снуп Дог (братучеди)

poznati-lichnosti-za-koi-ne-ste-znaele-deka-se-rodnini-12.jpg

Ворен Бити и Ширли Меклејн (брат и сестра)

poznati-lichnosti-za-koi-ne-ste-znaele-deka-se-rodnini-06.jpg

Мартин Шин, Чарли Шин и Емилио Естевез (татко и синови)

poznati-lichnosti-za-koi-ne-ste-znaele-deka-se-rodnini-07.jpg

Стивен Спилберг и Џесика Кепшо (очув и ќерка)

poznati-lichnosti-za-koi-ne-ste-znaele-deka-se-rodnini-08.jpg

Гај Ричи и Кејт Мидлтон (братучеди)

poznati-lichnosti-za-koi-ne-ste-znaele-deka-se-rodnini-14.jpg

Хали Бери и Сара Пејлин (братучетки)

poznati-lichnosti-za-koi-ne-ste-znaele-deka-se-rodnini-08_1.jpg

М. В. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Познати мажи кои се посекси со брада Некои мажи со брада изгледаат како митски богови, а други како самоуверени мачо ...
Познати личности кои се борат со болести Иако Холивуд се поврзува само со гламур и лукзусен живот, а славните личности се...
Познати личности кои имаат кралско потекло Кога Бијонсе ја нарекуваат кралица, тоа не е кажано само така, таа навистина има...

Најчитани неделава