Роналдо разменува нежности со бремената Џорџина на јахта на Ибица
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Возач 29-03-2020
ВОЗАЧИ 27-03-2020


Роналдо разменува нежности со бремената Џорџина на јахта на Ибица

Фудбалерот Кристијано Роналдо ужива на краток одмор со неговата девојка Џорџина Родригез.

ronaldo-razmenuva-nezhnosti-so-bremenata-djordjina-na-jahta-na-ibica-01.jpg

Откако убавата Џорџина го откри полот на бебето, славниот пар замина на заслужен одмор на Ибица. Папараците ги уловија додека разменува нежности на луксузна јахта на прекрасниот Шпански остров.

23-годишната Џорџина, која и без шминка изгледа привлечно, носеше црвено бикини, а Роналдо одбра бели шорцеви за капење.

М. В. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Џорџина Родригез објави секси видео како вежба со децата Џорџина Родригез, и покрај обврските со 4-те деца, наоѓа време за да го одржува ...
Роналдо и Џорџина разменуваат нежности и уживаат во вода на одмор на Ибица (фото) Џорџина Родригез се породи во ноември 2017 и оттогаш постојано се одржува во фор...
Џорџина на зимување со децата, додека Роналдо има фудбалски ангажмани (фото) Деновиве Џорџина Родригез е посветена на четирите деца и заедно се забавуваат со...

Спонзорирани линкови: