Џеј Ло на прошетка со ќерките на Алекс Родригез во Беверли Хилс


Џеј Ло на прошетка со ќерките на Алекс Родригез во Беверли Хилс

Врската на Џенифер Лопез и Алекс Родригез станува сè поцврста и посериозна како поминува времето.

j-lo-na-proshetka-so-kjerkite-na-alex-rodriguez-vo-beverli-hils-01.jpg

Тие се неразделни кога се во Њујорк, заедно одат и во теретана, а често на нивните прошетки и патувања со нив ги носат и децата.

47-годишната пејачка беше фотографирана со двете ќерки на своето момче, Ела и Наташа, на прошетка во Беверли Хилс.

Според фотките, тие уживаа во времето поминато заедно, а пријателите на парот велат дека двете девојчиња се многу блиски со Џеј Ло и едвај чекаат да бидат заедно.

Славната латиноамериканка и постарата ќерка на Алекс, Наташа, дури беа и слично облечени – во бела маичка и тексас фармерки.

М. В. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Џеј Зи откри зошто сè уште не зборува со Канје Вест Се чини дека раперот Џеј Зи со издавањето на новиот албум реши да се отвори за п...
Џеј Ло во дуксер и штикли на божиќен шопинг со Алекс Родригез Џенифер Лопез облечена во Gucci дуксер од 1.400 долари, беше забележана заедно с...
Џеј Ло во раскошен златен фустан на црвен тепих со Алекс Родригез (фот... Џенифер Лопез е пример за тоа како секоја жена посакува да изгледа на 48 години....