Бијонсе и Џеј Зи за првпат во јавност со Блу Ајви и близнаците (фото)


Бијонсе и Џеј Зи за првпат во јавност со Блу Ајви и близнаците (фото)

Бијонсе и Џеј Зи за првпат се забележани во јавност со трите деца – Блу Ајви и близнаците Руми и Сер Картер.

beyonce-i-jay-z-prvpat-izlegoa-so-blu-ajvi-i-bliznacite-po-poragjanjeto-foto-01.jpg

Тие излегоа со 4-месечните близнаци и нивната 5-годишна сестричка во средата на прошетка низ Њујорк.

Во лежерно издание, Џеј Зи носеше едно од децата во транспортер, а другото дете го носеше телохранителот кој беше со нив.

Бијонсе и ќеркичката Блу Ајви изгледаа прекрасно, модерно и со впечатлив стил, а беа во постојано присуство на засилено обезбедување.

Погледнете го семејството Картер на куп:

М. М. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Џеј Зи откри зошто сè уште не зборува со Канје Вест Се чини дека раперот Џеј Зи со издавањето на новиот албум реши да се отвори за п...
Џеј Ло во дуксер и штикли на божиќен шопинг со Алекс Родригез Џенифер Лопез облечена во Gucci дуксер од 1.400 долари, беше забележана заедно с...
Длабоко деколте и тон накит: Бијонсе се дотера за концерт на Бруно Мар... Бијонсе не ужива само во своите настапи и концерти, туку и како дел од публиката...