Славни личности за чија лоша хигиена се пожалиле и нивните колеги
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
PPC Specialist 19-08-2019


Славни личности за чија лоша хигиена се пожалиле и нивните колеги

Имаат многу пари и можат да си дозволат сè, но некои од нив очигледно не се грижат за хигиената – кои се славните личности од чија хигиена се пожалиле и колегите?

slavni-lichnosti-za-chija-losha-higiena-se-pozhalile-i-nivnite-kolegi-01.jpg

Иако не им е тешко да си ги купат сите потребни производи за одржување на хигиена, некои славни личности наоѓаат секакви изговори за лошата хигиена.

Во светот на славните има многу такви кои не се „пријатни“ за околината од различни причини.

Кои се тие?

Според Анџелина Џоли, здивот на Џони Деп не му мириса убаво

slavni-lichnosti-za-chija-losha-higiena-se-pozhalile-i-nivnite-kolegi-02.jpg

Метју Меконахи не користи дезодоранс со години

slavni-lichnosti-za-chija-losha-higiena-se-pozhalile-i-nivnite-kolegi-03.jpg

Џенифер Лоренс јадела лук и туна пред сцени со бакнување во Hunger Games

slavni-lichnosti-za-chija-losha-higiena-se-pozhalile-i-nivnite-kolegi-04.jpg

Здивот на Џенифер Анистон ѝ мириса на кафе

slavni-lichnosti-za-chija-losha-higiena-se-pozhalile-i-nivnite-kolegi-05.jpg

Бред Пит порано практикувал  влажни марамчиња наместо туширање бидејќи немал време

slavni-lichnosti-za-chija-losha-higiena-se-pozhalile-i-nivnite-kolegi-06.jpg

Продолжува на следната страна... Би можело да ве интересира:

Славни личности на кои годините не им можат ништо (фото) Најголемата желба на жените е засекогаш да изгледаат младолико и никогаш да не о...
Славни жени кои не се срамеле да излезат со лош педикир (фото) Лошо лакирани нокти, ужасно исечени и уништени – со какви недостатоци во педикир...
Славни жени кои не се срамеле да објават фотка од доење на дечињата Славните во улога на посветени мајки – кои познати жени гордо објавувале фотки о...